WinkelzoekerKlantenservice

 

  CHLOÉ  

chloé
chloé
EAU DE PARFUM REFILL

52 reviews
125 Beauty Member Punten
CHLOÉ Eau de Parfum EAU DE PARFUM REFILL 150 ML
chloé Chloé EAU DE PARFUM REFILL
380979
chloé
3616303312428

Kies je formaat :

  Aanbevolen verkoopprijs fabrikant € 157,00 Kortingsprijs € 125,60
   
 
 
 

Korte beschrijving

Textuur Textuur
Geurtype Geurtype
Ingrediënt Ingrediënt
Chloé is een vrouwelijk huis dat zich inzet voor de vooruitgang van vrouwen en inclusiviteit. Deze Chloé Eau de Parfum voor dames onthult een stralende roos. Het bloemige parfum belichaamt perfect de Chloé-vrouw: vrijgevochten, elegant en chic, het toppunt van vrouwelijkheid. Een vrouw die leeft volgens haar eigen regels. De visie van Chloé op moeiteloos chic ontstond bijna 60 jaar geleden in Parijs en leeft voort in de prêt-à-portercollecties, accessoires en parfums van het huis.

Deze unieke, tijdloze eau de parfum voor dames roept de zelfverzekerde persoonlijkheid van de Chloé-vrouw op. Spray de geur op je polsen en hals en laat je meevoeren naar een picknick met honingzoete lychees in een intieme Franse rozentuin. Spray 's ochtends op je huid en kleding en de geur blijft de hele dag om je heen hangen, met een sensuele frisheid als een blijvende herinnering aan een unieke ontmoeting.

Deze complexe maar toch intuïtieve eau de parfum met een kenmerkende helderheid opent met Damascusroos en neemt je vervolgens mee door een weelderige lentetuin van pioenrozen, fresia’s en jasmijn. Basisnoten van warme amber, elegant cederhout en eikenmos vullen de bloemige hartnoten aan met een volle aardse, botanische touch. De intense allure van de aardse tonen wordt prachtig in balans gebracht door de fruitige en flirterige topnoot van lychee. De Damascusroos gecombineerd met amber laat een chique en verslavend geurspoor achter.

Om de impact op het milieu te verminderen, heeft het huis een navulformaat ontwikkeld van 100% gerecycled aluminium dat alleen gebruikt kan worden met de flacons van 100 ml en dat verpakt is in karton dat voor 40% uit gerecycled materiaal bestaat
Basisnoten:Amber
Hartnoten:Damascus roos (essence)
Topnoten:Lychee
Gebruiksaanwijzingen:Gebruik de navulling om je Chloé Eau de Parfum flacon van 100 ml bij te vullen.

Schroef het pompje van de lege flacon. Schroef dan de navulling van 150 ml rechtstreeks op de hals. Het vullen stopt automatisch. Schroef de navulling eraf en houd daarbij de witte dop vast.
EAN code:3616303312428

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL,METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, OCTOCRYLENE, BHT, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140), FD&C RED NO.4 (CI 14700).

Productveiligheid

Contactnaam:Coty
Online contact:-
Communicatieadres:Rue du Quatre Septembre 14, 75002, Paris (France)

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel. 

Bezorging aan huis of op een ander adres in Nederland?
PostNL bezorgt van maandag t/m zaterdag tot 21.30 uur. Ben je niet thuis? De bezorger brengt jouw bestelling dan bij je buren of een PostNL-punt.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

Reviews

4.9

52 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Wat onze klanten zeggen
Gegenereerd uit de tekst van klantenbeoordelingen

Deze parfum biedt een aangename, bloemige geur die lang blijft hangen, maar de prijs wordt door sommige klanten als hoog ervaren. Klanten waarderen de subtiele en vrouwelijke geur, ideaal voor dagelijks gebruik.

  • GenAI Review Summary Pros IPXL Heerlijke geur
  • GenAI Review Summary Pros IPXL Blijft lang hangen
  • GenAI Review Summary Pros IPXL Subtiele geur
  • GenAI Review Summary Cons IPXL Veel te duur
  • GenAI Review Summary Cons IPXL Blijft niet hangen
Filteren:
01 oktober 2025

Slechte aankoop

Het was op aanraden van een winkelmedewerker. Deze geur zou zeer lang blijven. Dit is jammer genoeg niet het geval. De parfum heeft een zeer goede geur maar daar blijft het bij want de duur en prijs zijn zeker het niet waard. Jammer.

  • Lekkere geur
  • Veel te duur
  • Blijft niet hangen

Stien F

Leeftijd25-34
OogkleurGroene ogen
GeslachtVrouw
HaarkleurBruin haar
HaartypeGolvend haar
HuidtintMedium huid
HuidtypeVette huid
02 maart 2025

Heerlijke geur!

Heerlijke geur! Zuinig in gebruik en blijft lang hangen.

  • Zuinig in gebruik en blijft lang hangen.

Marjo K

Leeftijd65-74
OogkleurBruine ogen
GeslachtVrouw
HaarkleurGrijs haar
HuidtintLichte huid
HuidtypeGevoelige huid
Geverifieerde aankoop
07 november 2024

Lekker geurtje

Heerlijke geur. Blijft lang ruiken maar niet overdreven sterk. Echt een heel fijn geurtje. Heb er ook al complimenten over gekregen. Ik vind de prijs van deze parfum wel aan de hoge kant. Maar het is het geld ook wel waard denk ik. Ik hou het eerst bij mijn sample.

  • Blijft lang lekker ruiken op een subtiele manier.
  • De prijs vind ik wel hoog.

Tineke V

Leeftijd45-54
GeslachtVrouw
13 september 2024

Zachte heerlijke geur

Een heerlijke aangename zachte geur die lang blijft hangen. Krijg veel complimentjes als ik de geur op heb. Deze geur heb ik standaard in huis !

  • ++++++++++
  • ++++++++++
  • Geen

Gizella P

Leeftijd65-74
OogkleurBruine ogen
GeslachtVrouw
HuidtintZeer lichte huid
HuidtypeNormale huid
05 september 2024

Chloé eau de Parfum intense

Vandaag een monstertje ontvangen en ik ben meteen verkocht! Echt een aparte geur, zoet maar ook weer niet te. Jaren geleden kan ik me herinneren ook n chloé geurtje te hebben gebruikt. Vind ik toen ook n heerlijk luchtje. Deze hoort zeker ook bij m’n favorieten.

  • Aparte geur

Yvette

Leeftijd45-54
OogkleurGroene ogen
GeslachtVrouw
HaarkleurBlond haar
HaartypeStijl haar
HuidtintLichte huid
HuidtypeGemengde huid