WinkelzoekerKlantenservice
 
-20%*

all hours glow
Foundation

(54)
Nieuw
  Adviesprijs € 65,00 € 52,00
LC5
LN8
MN7
MW9
LC5
LW1
DN3
LC3
LN4
LN1
MC2
MN8
DW7
LW7
MC5
LC2
MW2
LC6
LW9
DN5
MN10
LC1
MN9
 
LN8
MN7
MW9
LC5
LW1
DN3
LC3
LN4
LN1
MC2
MN8
DW7
LW7
MC5
LC2
MW2
LC6
LW9
DN5
MN10
LC1
MN9
    € 52,00     € 65,00
 
LC5
LN8
MN7
MW9
LC5
LW1
DN3
LC3
LN4
LN1
MC2
MN8
DW7
LW7
MC5
LC2
MW2
LC6
LW9
DN5
MN10
LC1
MN9
 
LN8
MN7
MW9
LC5
LW1
DN3
LC3
LN4
LN1
MC2
MN8
DW7
LW7
MC5
LC2
MW2
LC6
LW9
DN5
MN10
LC1
MN9
52 Beauty Member Punten
 

Beschrijving

All Hours Glow Foundation van Yves Saint Laurent

All Hours Glow Foundation biedt jouw huid een vlekkeloze en stralende couture-finish die de hele dag en nacht perfect blijft. Geniet van de vernieuwde, ademende formule die tot 24 uur* lang volledige dekking biedt met een gewichtloos gevoel. De foundation voelt aan als een tweede huid en geeft je teint een prachtige, natuurlijke glow. De formule is verrijkt met huidverzorgende ingrediënten zoals hyaluronzuur, niacinamide en jasmijnblaadjes, die samen de huid 24 uur hydrateren** en verzorgen.

Verwen je huid met langdurig draagcomfort en intensieve verzorging. De textuur voelt licht en comfortabel aan en smelt naadloos samen met de huid. Je kunt de dekking eenvoudig opbouwen voor een gepersonaliseerde look. Bij regelmatig gebruik voelt de huid na slechts 28 dagen* stralender, gladder en voller aan. Het resultaat? Een prachtige, stralende finish met een natuurlijk-ogende glow.

*Consumententest op 120 vrouwen
**Instrumentele test uitgevoerd op 24 vrouwen

All Hours Glow Foundation van Yves Saint Laurent
• Langhoudende foundation voor draagcomfort, verzorging en opbouwbare dekking
• Egaliseert en verheldert de teint en maakt de huidtextuur voller
• Lichte, vloeibare textuur voor een opbouwbare en naadloze dekking die net als een tweede huid aanvoelt
• De huid krijgt een vollere uitstraling en straalt de hele dag door
• Formule verrijkt met hyaluronzuur en niacinamide om de hydratatie, de huidtextuur en de algehele uitstraling te verbeteren
• De huid blijft tot 24 uur lang gehydrateerd** en geniet van 24 uur draagcomfort*
• Verkrijgbaar in 40 tinten
• Tint: LC5

Yves Saint Laurent All Hours Glow Foundation - Langdurige dekking - Met hyaluronzuur en niacinamide - LC5 - 25ml

Productdetails

Gebruiksaanwijzingen:Breng aan met je vingers, een kwast of een spons
EAN code:3614274403275

Ingrediënten

 

AQUA / WATER / EAU , DIMETHICONE , BUTYLENE GLYCOL , ALCOHOL DENAT. , DICAPRYLYL CARBONATE , GLYCERIN , TRIMETHYLSILOXYSILICATE , UNDECANE , NIACINAMIDE , DIISOPROPYL SEBACATE , PEG-10 DIMETHICONE , TRIDECANE , MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL , PHENYL TRIMETHICONE , ISODODECANE , SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE , DISTEARDIMONIUM HECTORITE , SODIUM HYALURONATE , SORBITAN ISOSTEARATE , PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE , PHENOXYETHANOL , SILICA SILYLATE , DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE , MAGNESIUM SULFATE , BIS-PEG/PPG-14/14 DIMETHICONE , PARFUM / FRAGRANCE , TOCOPHEROL , PERLITE , SILICA , ALUMINUM HYDROXIDE , JASMINUM OFFICINALE FLOWER EXTRACT / JASMINE FLOWER EXTRACT , PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE ? [+/- MAY CONTAIN: CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE , CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES]. (F.I.L. N70051567/2).

Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel. 

Bezorging aan huis of op een ander adres in Nederland?
PostNL bezorgt van maandag t/m zaterdag tot 21.30 uur. Ben je niet thuis? De bezorger brengt jouw bestelling dan bij je buren of een PostNL-punt.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

PRODUCTVEILIGHEID

Contactnaam:YSL BEAUTÉ
Communicatieadres:Rue Saint Honoré 281, 75008, Paris (France)
Online contact:consumercareNL@loreal.com

Reviews

4.7

54 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Toon alle reviews

ALL HOURS GLOW FOUNDATION

img-description

STRAAL EXTRA

Verrijkt met macadamia-olie. Voor een stralende, natuurlijke couture-finish.

img-description

LANGER DRAAGBAAR

Duurzame formule met polymeren die de draagduur verlengen.

img-description

DIEPERE VERZORGING

3-in-1 formule met niacinamide, hyaluronzuur en duurzaam verkregen extract van jasmijn bloem bladen.

 
img-description
img-description

STRALEN MET LUMINEUZE TINTEN

All Hours Glow Foundation biedt jouw huid een vlekkeloze en stralende couture-finish die de hele dag en nacht perfect blijft. Geniet van de vernieuwde, ademende formule die tot 24 uur* lang volledige dekking biedt met een gewichtloos gevoel.

*Consumententest op 120 vrouwen

CREËER EEN ROUTINE DIE STRAALT

Ontdek je onbreekbare glow met de ultieme ysl beauty illuminerende routine.

4.7

54 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Wat onze klanten zeggen
Gegenereerd uit de tekst van klantenbeoordelingen

De All Hours Glow Foundation biedt een lichte, natuurlijke dekking die de hele dag blijft zitten. Klanten waarderen de variëteit aan kleuren en het comfort van de formule, hoewel de prijs als hoog wordt ervaren.

  • Lichte textuur
  • Natuurlijke uitstraling
  • Blijft lang zitten
  • Prijzig
Meest recent
Meest recent
Oudste
Best beoordeelde
Slechst beoordeelde
Populaire
19 september 2025

ultralicht en mooi

Ik draag kleur MN7. Ik ben helemaal weg van deze foundation 🤩🤩🤩 Hij klontert niet en laat me er niet ouder uitzien. Hij voelt heel licht aan en de kleur past perfect. Absoluut een A+ voor mij.

Melinyc

Vrouw45-54
15 september 2025

goed product

Ik heb deze foundation mogen testen. Deze foundation is erg prijzig dus ik begrijp dat je de reviews leest om te kijken of het het geld waard is, ik kan daar heel duidelijk over zijn: ja! dubbel en dwars. De foundation dekt enorm mooi en is totaal niet cakey, je krijgt er een zachte glow van. Ik vind hem prachtig en ik zou hem zo weer kopen.

Julia W

Vrouw18-24
15 september 2025

goed product

Ik heb deze foundation mogen testen. Deze foundation is erg prijzig dus ik begrijp dat je de reviews leest om te kijken of het het geld waard is, ik kan daar heel duidelijk over zijn: ja! dubbel en dwars. De foundation dekt enorm mooi en is totaal niet cakey, je krijgt er een zachte glow van. Ik vind hem prachtig en ik zou hem zo weer kopen.

Julia W

Vrouw18-24
12 september 2025

Aanrader

Ik moet zeggen dat het erg goed dekt, je hebt ook niet veel nodig. Mijn huidskleur is erg licht maar het matchte goed. Aanrader!

  • Dekt goed
  • Wel prijzig

Romilda

Vrouw35-44
9 september 2025

Fijne foundation

Mooie kleur wat goed blijft zitten op mijn huid , geeft een mooie glow aan mijn makeup look. Ook trekt het mooi in ipv dat je de structuur ziet van de foundation. Ga dit product zeker vaker aanschaffen erg blij mee.

  • Blijft goed zitten
  • Trekt mooi in
  • Fijn aan te brengen
  • Duur

D F

Vrouw25-34Bruine ogenBruin haarGolvend haarNormale huidMedium huid