WinkelzoekerKlantenservice
 

family first by anna nooshin
Gellak Stickers

(0)
  Adviesprijs € 23,00
Family First by Anna Nooshin
Family First by Anna Nooshin
    € 23,00  
Family First by Anna Nooshin
Family First by Anna Nooshin
23 Beauty Member Punten
 

Beschrijving

Family First by Anna Nooshin is een unieke kleur geïnspireerd door familiebanden en liefde. Deze tint biedt een langdurige, glanzende afwerking die tot 14 dagen meegaat. Perfect voor elke gelegenheid en eenvoudig aan te brengen.

Elke manicure set bevat:
• 3 Gellak stickervellen, voldoende voor twee volledige manicures
• Nagelvijl
• Nagelriemstokje
• 2 Prep Pads
• Instructiekaart.

Productdetails

Gebruiksaanwijzingen:Vijl je nagels in de gewenste vorm en maak ze vet vrij met de bijgeleverde Maniac Prep Pad. Kies vervolgens de juiste maat gellak sticker en haal het beschermende plastic laagje van de sticker af. Haal de sticker voorzichtig van het vel en druk deze op je nagel. Druk de randen van de sticker goed aan. Gebruik het houten bokkenpootje om de gel nagel sticker rondom de nagelriem goed aan te drukken. Voor lange en sterke nagels: vouw het overtollige deel van de sticker om de nagelrand en vijl het voorzichtig weg. Voor korte en zachte nagels: knip de sticker af, maar niet helemaal dezelfde lengte als je nagel. Laat een gedeelte van de sticker over voor de volgende stap. Hard je nagels vervolgens uit onder de LED-lamp voor 60 seconden. Na het uitharden, voor lange en sterke nagels: vijl de stickers in dezelfde lengte als je natuurlijke nagel en vijl de randen mooi glad. Voor korte en zachte nagels: knip de stickers bij met een nagelknipper en maak het dezelfde lengte als je natuurlijke nagel. Vijl de randen daarna mooi glad en in vorm. Breng de Maniac topcoat aan en hard uit onder de LED-lamp voor 120 seconden en je bent ready to go!
EAN code:8721202910233

Ingrediënten

 

Polyacrylic Acid, Acrylates Copolymer, PPG-3 Glyceryl Ether Triacrylate, Isopropylthioxanthone, Parfum, +/- CI 15850, CI 19140, CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77891, CI 77000, CI 77163, Mica, Isobutylphenoxy Epoxy Resin, Polyethylene Terephthalate.

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel. 

Bezorging aan huis of op een ander adres in Nederland?
PostNL bezorgt van maandag t/m zaterdag tot 21.30 uur. Ben je niet thuis? De bezorger brengt jouw bestelling dan bij je buren of een PostNL-punt.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

PRODUCTVEILIGHEID

Contactnaam:Maniac BV
Communicatieadres:Prinsengracht 769, 1017 JZ, Amsterdam (Nederland)
E-mailadres:info@maniac-nails.com

Reviews

(0)

0 reviews

Hoe werken beoordelingen?