Contact Klantenservice Winkelzoeker

HUGO BOSS
alive
EAU DE TOILETTE NATURAL SPRAY

(28)
  • 50 ML
      Adviesprijs € 99,00 € 79,20 1584,00 €/L

€ 79,20   Adviesprijs  

79 Beauty Member Punten
 
+ Geschenk bij aankoop: Koop een product om uw gratis geschenk te ontvangen - HUGO BOSS ALIVE BODYLOTION
GWP HUGOBOSS D ON
 

Beschrijving

What makes you feel ALIVE?
Elke vrouw geeft hier haar eigen antwoord op.
De nieuwe BOSS ALIVE Eau de Toilette nodigt vrouwen uit de kleine geluksmomenten te vieren – momenten van verbinding, positiviteit en geluk. Met sprankelende, levendige en tedere noten, laat BOSS ALIVE Eau de Toilette een sillage van vreugdevolle energie achter op de huid.
Sprankelende, frisse topnoten van magnolia stralen een ultieme vreugde uit, terwijl het bloemige hart van sambac jasmijn een stralende vrouwelijkheid onthult. De contrasterende basis combineert houtnoten met salie en mos, wat een dimensie van zelfvertrouwen en kracht toevoegt.
Een roségouden ornament omringt de glazen flacon als een sieraad, terwijl de zachte en delicate roze geur het licht opvangt en het vrolijke karakter van ALIVE Eau de Toilette weerspiegelt.

Productdetails

EAN code:3616300896105
Basisnoten:Salie, Mos
Hartnoten:Sambac Jasmijn
Topnoten:Magnolia

Ingrediënten

 

Alcohol Denat., Ppg-20 Methyl Glucose Ether, Parfum/fragrance, Aqua/water/eau, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Linalool, Hydroxycitronellal, Octocrylene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Coumarin, Citric Acid, Alpha-isomethyl Ionone, Citral, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Alcohol, Tris(tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Cinnamal, Isoeugenol, Bht, Red 33 (Ci 17200), Yellow 5 (Ci 19140), Ext. Violet 2 (Ci 60730).

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel. 

Bezorging aan huis of op een ander adres in Nederland?
PostNL bezorgt van maandag t/m zaterdag tot 21.30 uur. Ben je niet thuis? De bezorger brengt jouw bestelling dan bij je buren of een PostNL-punt.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

Reviews

5.0

28 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Toon alle reviews

5.0

28 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Meest recent
Meest recent
Oudste
Best beoordeelde
Slechst beoordeelde
Populaire
11 mei 2022

Heerlijk

Wat een fijne, frisse en zachte geur is dit. Blijft lang hangen en maakt me helemaal vrolijk als ik het ruik. Het is een echte aanrader.

Juul

11 mei 2022

Heerlijke geur

Wat een fijne geur is dit!

Anonymous

11 mei 2022

Heerlijke geur

Wat een fijne geur. Zacht en fris.

Anonymous

11 mei 2022

Super geur

Vandaag deze heerlijke parfum gekregen/ontvangen, ik ben fan! Houd je van een bloemige, zoete, frisse parfum dat is dit zeker een aanrader om aan te schaffen! Hij blijft ook nog eens super lang zitten op de huid! Top parfum voor deze aankomende zomer.

Daphne

2 januari 2022

Fris en soepel!

Erg fijn om te krijgen. De Magnolia geeft een frisse geur en toch ook een zoete ondertoon. Ik spray hem 2 a 3 keer en hij blijft tot het eind van de middag zitten. Spraysterkte is ook fijn: dit verschilt nogal bij andere geuren!

Mariska