Contact Klantenservice Winkelzoeker

DIOR
miss dior
SCHUIMENDE DOUCHEGEL

(1)
  • 200 ML
      Adviesprijs € 58,00 € 46,40 232,00 €/L

€ 46,40   Adviesprijs  

46 Beauty Member Punten
 

Beschrijving

HET BAD- EN BEAUTYRITUEEL VAN MISS DIOR
Deze geparfumeerde schuimende gel geeft een royaal schuim dat de huid in alle zachtheid reinigt.
De frisse formule met voedende rozenolie maakt de huid mooi en geeft haar een aangenaam gevoel van comfort.
De huid wordt delicaat geparfumeerd en oogt subliem. De douchegel versterkt bovendien de geur van het Miss Dior-parfum.

Productdetails

EAN code:3348901333122

Ingrediënten

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel. 

Bezorging aan huis of op een ander adres in Nederland?
PostNL bezorgt van maandag t/m zaterdag tot 21.30 uur. Ben je niet thuis? De bezorger brengt jouw bestelling dan bij je buren of een PostNL-punt.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

Reviews

1.0

1 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Toon alle reviews

1.0

1 reviews

Hoe werken beoordelingen?
Meest recent
Meest recent
Oudste
Best beoordeelde
Slechst beoordeelde
Populaire
8 april 2023

Tegenvaller, ruikt niks

Helaas ruik je helemaal niets. Die van Chanel en Zadig & Voltaire die ik heb ruik je nog heerlijk nadat je gedoucht hebt, deze helemaal niet.

I V

Vrouw25-34Gevoelige huidZeer lichte huid