Alternative content

Get Adobe Flash player

  • ICI PARIS XL Beste Winkelketen 5e keer op rij

    (oktober 2008)

De Nederlandse consument heeft ICI PARIS XL - marktleider in de cosmetica- en parfumeriebranche in de Benelux - wederom uitverkozen tot ‘Beste Parfumerie van Nederland 2008’. In verschillende categorieën zijn bedrijven bekendgemaakt die volgens een meerderheid van de consumenten de titel ‘Beste Winkelketen van het Jaar’ verdienen. In de categorie ‘Drogist en Parfumerie’ waren behalve ICI PARIS XL ook DA en Douglas genomineerd. ICI PARIS XL is voor de vijfde maal op rij verkozen tot beste Parfumerie.
Download persbericht

  • Lancering Beauty Channel XL

    (april 2008)

Groot nieuws voor alle beauty fans! Vanaf april is parfumerieketen ICI PARIS XL online met haar eigen beauty platform genaamd Beauty Channel XL. Online komt u voortaan alles te weten over beauty en lifestyle.
Beauty Channel XL gaat verder dan de consument gewend is doordat het haar bezoekers voorziet in de behoefte om alles over beauty en lifestyle te testen en te beleven. Naast het vertrouwde advies in de winkels van ICI PARIS XL kunt u zich ook online onder te dompelen in de wereld van Beauty en Lifestyle. Beauty Channel XL geeft informatie, adviezen, service en zorgt voor amusement.
Download persbericht

  • H2O Plus exclusief bij ICI PARIS XL

    (maart 2008)

Vanaf nu is het razend populaire Amerikaanse huidverzorgingsmerk H2O Plus exclusief verkrijgbaar bij alle filialen van ICI PARIS XL. Hiermee wordt het assortiment van natuurlijke huidverzorgingsproducten verder uitgebreid.
Download persbericht

  • Nederland maakt zich op voor de eerste GLAMMY AWARDS

    (mei 2009)

Bijna kwart miljoen keer gestemd op favoriete celebs en beautyproducten.
Op 3 juni vindt de eerste uitreiking van de GLAMMY AWARDS plaats. Een unieke gebeurtenis, want nog nooit eerder kregen consumenten de kans om op deze schaal te laten horen wat hun favoriete beautyproduct is of wie de titel GLAMOUR Woman of the Year verdient.
Download persartikel

  • 'La Force' van D&G exclusief verkrijgbaar bij ICI PARIS XL

    (november 2009)

'La force', de bijzondere, nieuwe geur van D&G is vanaf november exclusief verkrijgbaar bij parfumerieketen ICI PARIS XL. Qua look & feel sluit 'La Force'  naadloos aan op de serie genummerde parfums die D&G in september lanceerde. Het nieuwe, uitsluitend bij ICI PARIS XL verkochte, 'La Force' draagt het nummer '11'. Ontdek D&G 11 La Force. De krachtige, Oriëntaalse geur voor krachtige mannen & vrouwen...
Download persartikel

  • Nu ook online shopppen bij ICI PARIS XL!

    (november 2009)

Met de nieuwste producten en internationale topmerken biedt de webshop een zeer compleet assortiment net als in de winkel. Ook vindt u er producten die nergens anders verkrijgbaar zijn, zoals onder andere ModelCO, H2O+, Tri-Aktiline en meer exclusieve merken. Ook zijn er altijd actuele aanbiedingen.
Download persartikel

  • Holland Beauty Awards

    (januari 2012)

Het stemmen voor de Holland Beauty Awards gaat weer beginnen! De Holland Beauty Awards powered by ICI PARIS XL zijn in 2010 in het leven geroepen door de glossy magazines en -sites van Sanoma Media. Met elkaar bereiken zij dagelijks zo’n anderhalf miljoen vrouwen die hun uiterlijk - dus beauty - serieus nemen: anderhalf miljoen beautyaddicts! Dit machtige glossy-beauty-platform geeft met dit initiatief niet alleen de Beauty Industrie de erkenning die het toekomt, het betrekt haar enorme lezersgroep nog beter bij alle ontwikkelingen in de beautywereld. Want de Holland Beauty Awards-jury doet weliswaar de voorselectie uit de honderden nieuwe beautyproducten, het zijn de anderhalf miljoen lezeressen en bezoekers die de definitieve keuze maken en met hun stem bepalen welk product een Holland Beauty Award krijgt.
Download persartikel

  • Bookmark and Share
  • Add to Facebook
  • Add to favorites
  • Email